تغییر بسته بندی گوشت یخ زده

توسعه شبکه فروش و اثرگذاري بيشتر بر بازار محصولات يخ زده

شرکت PrimarySelect برای توسعه شبکه فروش و اثرگذاری بیشتر بر بازار محصولات یخ زده با همکاری شرکت Angle بسته بندی گوشت یخ زده خود را تغییر داده است.

به گزارش آردی نیوز، شرکتPrimarySelect برای توسعه شبکه فروش و اثرگذاری بیشتر بر بازار محصولات یخ زده با همکاری شرکت Angle بسته بندی گوشت یخ زده خود را تغییر داده است. Primary Select یک برند گوشت یخ زده متعلق به صنایع Farmlands در نیوزلند است که متخصص در تولید گوشت و دیگر محصولات غذایی برای عمده فروشان، خرده فروشان و صنعت سرویس دهی مواد غذایی می باشد. شرکت Farmlands برای بدل ساختن برند PrimarySelect به یک برند با کیفیت که بالاترین کیفیت ممکن محصولات گوشت آماده را به مصرف کننده القاء کند، از شرکت طراحی Angle کمک خواست. بسته بندی جدید به نام برند « انتخاب برتر» زندگی دوباره بخشید. این کار با یک تایپوگرافی دست ساز، خطوط و فریم های جدید و یک زمینه آبی رنگ در جلوی هر بسته که به صورت مات چاپ شد، انجام گرفت. کیسه ها به صورت زیپ دار تولید شد تا سهولت بیشتری برای مصرف داشته باشد، ضمن اینکه پشت بسته شفاف است و محتوی بسته کاملاً قابل مشاهده است. هر بسته بندی دارای تایپوگرافی مستقل و خطوط و فریم های متفاوت است در حالی که از امنیت کافی برای حمل و نقل برخوردار است.

برای ایجاد وابستگی به بسته های سنتی از تصاویر یک وزنه قدیمی و یک ساتور قصابی بهره گرفته شده به علاوه اینکه سایه‌های در نظر گرفته شده برای فونت‌های هر بسته،مشابه با فونت‌های نوشته شده بر روی تخته های گچی قصابی های قدیمی جلوه می کند. بسته های قدیمی دارای برچسب‌هایی بود که بر روی خارج کیسه قرار می گرفت. قرار گرفتن بسته در یخچال ها و فریزرها موجب میشد که این برچسب‌ها به سادگی جدا شود.

استفاده از بسته بندی جدید موجب شد که بسته ها به خوبی در یخچال ها و فریزرهای فروشگاه ها و سوپرمارکت ها دیده شود و به انتخاب اول خریداران منتهی شود. نه بسته بندی با تکه‌های مختلفی از گوشت گوسفند، بز، مرغ و خوک تا کنون با بسته بندی جدید به بازار عرضه شده است. تمامی بسته ها دارای ابعاد ۳۰۰ در۴۰۰ میلی متر هستند.