خودروی جدید ایلان ماسک!

خودروی جدید ایلان ماسک در راه است.

ایلان ماسک در توییت های خود اعلام کرده که تسلا مدل Y را به زودی معرفی خواهد کرد. موضوعی که مدتی است به لحاظ تاریخ رونمایی سوژه خبرنگاران شده است.

به گزارش آردی نیوز به نقل از انتخاب، ایلان ماسک در توییت های خود اعلام کرده که تسلا مدل  Y را به زودی معرفی خواهد کرد. موضوعی که مدتی است به لحاظ تاریخ رونمایی سوژه خبرنگاران شده است.

 ایلان ماسک مدتی پیش در یک توییت اعلام کرد که مدل Y را در اوایل سال جاری معرفی خواهد کرد. سپس،این خبر تا حدودی تکذیب و مسکوت شد .

اما وی اکنون و پس از این که مجددا در مورد تاریخ رونمایی از تسلا مدل Y مورد پرسش قرار گرفت به تاریخ ۱۵ مارس اشاره کرد.اگرچه وی این خبر را تلویحی اعلام کرد. اما تاکید کرد که خودروی جدید تسلا تا اواسط سال آینده یعنی همان ۱۵ مارس رونمایی خواهد شد.
تسلا برای اولین بار در ماه ژوئن ۲۰۱۷ مدل Y را با یک عکس مرموز توصیف کرد. عکسی که چندان واضح نبود اما برای بسیاری از افراد بسیار مهیج جلوه می کرد. در آن زمان،ایلان ماسک گفت: برای ساخت این مدل شبانه روز درگیر کار است و حتی روی نیمکت دفتر خود استراحت می کند، اما از آن زمان به بعد بسیاری از نگرش ها به سمت تسلا ۳ برگشته است و خبرها به این مدل مرتبط می شود.

اما با همه این ها و با وجود این که ما هیچ اطلاعات دقیقی از تسلا Y نداریم ، بسیاری از کاربران برای دیدن این خودروی جدید لحظه شماری می کنند.