Free hookup Ancram Speed dating San Gabriel is there a free online dating site for granny hookups Free hookup Pickwick Dam best student clubs in amsterdam

این گجت پوشیدنی درد زانو را تسکین می‌دهد و به بهبود تحرک نیز کمک می‌کند

گجت پوشیدنی Roam Robotics Ascend فرصتی رباتیک برای تسکین درد زانو را فراهم می‌کند. این گجت به راحتی بدای افرادی ا  سنین مختلف قابل استفاده است.

 گجت پوشیدنی Roam Robotics Ascend، درد زانو را تسکین می‌دهد و به بهبود تحرک نیز کمک می‌کند و ضمن ایجاد پشتیبانی از هر حرکت، هرگونه درد زانوی شما را کاهش می‌دهد.

Roam

علاوه بر این، این گجت رباتیک پوشیدنی یک راه حل غیر جراحی را ارائه می‌دهد؛ بنابراین اگر از عضلات چهار سر ران ضعیف، بی ثباتی زانو، آرتروز یا درد عمومی رنج می‌برید می‌تواند به شما کمک کند. در واقع، پوسته فیبر کربن سفارشی، طراحی سبک و سهولت در استفاده  از مهمترین ویژگی‌های این محصولند.

Ascend Smart Knee Orthosis — Roam

سنسور‌های داخلی این گجت، قصد کاربر را در زمان واقعی برای کشش و انعطاف پذیری زانو و غلبه بر نقاط ضعف تشخیص می‌دهند. در نتیجه، کنترل حرکت و توازن مجدد وزن در داخل مفصل زانو را کنترل می‌کند. به طور کلی، Ascend می‌تواند به شما کمک کند تا اعتماد به نفس و تحرک بیشتری داشته باشید.

منبع: انتخاب

مطالب مرتبط