بهترین هدفون‌های بی‌سیم سال ۲۰۱۹ از نگاه “سی‌نت”

بسیاری از افراد ممکن است به دنبال هدفون‌های بی سیم باکیفیت و ارزان قیمت باشند. هدفون‌های بیسیم قابلیت‌های متفاوتی دارند و بنابر همان قابلیت‌ها قیمت‌های ‌آنها نیز متفاوت است.

به گزارش آردی نیوز و به نقل از سی‌نت، اکنون که هر روزه هدفون‌های بیسیم بسیاری به بازار عرضه می‌شوند، یافتن هدفون‌ بی سیم ارزان قیمت، بسیار مناسب و در عین حال بسیار ساده کمی مشکل است. در این خبر لیستی از بهترین هدفون‌های بی سیم سال ۲۰۱۹ را ارائه داده‌ایم.

هدفون بیسیم ” WF-۱۰۰۰XM۳” سونی

شرکت ” سونی” در عرصه هدفون بی‌سیم به سبک ایرپاد اپل تاکنون عملکرد خوبی داشته است، اما هدفون WF-۱۰۰۰XM۳ جدید آن ممکن است حتی دید افراد را نسبت به سونی تغییر نیز دهد چرا که این هدفون‌ها دارای قابلیت حذف صدای محیط هستند اما قیمت آن ارزان نیست و ۲۲۸ دلار است اما با این وجود ارزش خریدن دارد چرا که کیفیت صدای این هدفون‌های بی سیم واقعاً بالا است. تنها نکته منفی این هدفون‌ها این است که ضد آب و ضد عرق نیستند. هدفون قطع کننده سر و صدای محیط سونی WF-۱۰۰۰XM۳ از بلوتوث ۵.۰ با پشتیبانی از “رمزگذاری پیشرفته صوتی”(AAC) بهره می‌برد. با هر بار شارژ می‌توان تا شش ساعت از این هدفون‌ها استفاده نمود.

هدفون بیسیم ” Momentum “سنهایزر

شرکت آلمانی “سنهایزر” نیز اخیرا از هدفون‌های بیسیم خود به نام “Momentum” رونمایی کرده است که قیمت آن نسبت به رقیب خود یعنی هدفون سونی کمی بیشتر است و ۳۰۰ دلار است. از ویژگی‌های این هدفون می‌توان به کیفیت صدای واضح و بالا ، ضد آب بودن و حذف صدای محیط اطراف اشاره کرد. علاوه بر آن می‌توان از این هدفون‌های بی سیم همچنین برای برقراری تماس تلفنی استفاده کرد. شاید تنها نکته منفی آنها زود از دست دادن شارژ و بزرگ بودن آنها است. با هر بار شارژ می‌توان تا چهار ساعت از این هدفون‌ها استفاده نمود. هدفون‌های مذکور از بلوتوث ۵.۰ و از فناوری رمزگذاری پیشرفته صوتی و “ای پی تی ایکس”(aptX ) پشتیبانی می‌کنند.

هدفون بیسیم “MW۰۷ “مستر و داینامیک

شرکت مستقر در نیویورک “مستر و داینامیک”(Master & Dynamic) اخیرا از هدفون‌های جدید خود به نام “MW۰۷ ” رونمایی کرده است. هدفون‌های بی‌سیم این شرکت دارای کیفیت صدای عالی هستند و قیمت آنها ۳۰۰ دلار است و با هر بار شارژ می‌توان ۳.۵ ساعت از آن استفاده نمود. هدفون مذکور به دلیل بزرگی استفاده از آن راحت نیست و اینها از بلوتوث ۴.۲ پشتیبانی می‌کنند و از فناوری رمزگذاری پیشرفته صوتی و “ای پی تی ایکس” بهره می‌برند و دامنه وسیعی بیش از ۲۰ متر دارند و در برابر آب مقاوم است.

هدفونهای بیسیم ” Elite ۶۵t “جبرا

شرکت جبرا اخیرا از هدفون‌های اسپرت خود موسوم به “Elite ۶۵t” که قیمت آنها بین ۱۷۰ تا ۱۹۰ دلار است، رونمایی کرده است.

Elite ۶۵t کیفیت صدای بسیار بالایی دارد و بنابر گزارش‌ها حتی صدای آنها بهتر از ایرپاد اپل است و کاربران توسط این هدفون بیسیم می‌توانند تماس تلفنی برقرار کنند. یکی دیگر از نکات مثبت این هدفون اندازه مناسب آن است که باعث می‌شود به راحتی در گوش افراد قرار گیرد. قیمت این هدفون به نسبت کارایی بالایی که دارد بسیار مناسب است. قیمت این هدفون‌های بیسیم ۱۷۰ دلار و قیمت نسخه تقویت شده‌ آن ۱۹۰ دلار است. هدفون مذکور از بلوتوث ۴.۲ پشتیبانی می‌کند و از فناوری رمزگذاری پیشرفته صوتی و “ای پی تی ایکس”(aptX ) بهره می‌برد. با هر بار شارژ می‌توان تا پنج ساعت از آن استفاده نمود. هدفون یاد شده مقاوم در برابر آب است.

هدفون‌های بی‌سیم “Flash Engineered” جی‌بی‌ال و آندر آرمور

“آندر آرمور” (Under Armour) شرکت آمریکایی پوشاک و لوازم ورزشی با همکاری شرکت “جی‌بی‌ال” (JBL) هدفونی توسعه داده و اخیرا نیز از آنها رونمایی کرده است که این هدفون‌ها از لحاظ ظاهری بسیار جذاب هستند. یکی از نکات جالب این هدفون‌ها این است که به دلیل کوچکی کاملا درون گوش قرار می‌گیرند و در برابر آب مقاوم هستند و این موضوع نیز آنها را به یک گزینه خوب برای ورزشکاران تبدیل می‌کند. با هر بار شارژ می‌توان پنج ساعت از آنها استفاده نمود. قیمت هدفون‌های مذکور که کیفیت صدای خوبی نیز دارند ۱۷۰ دلار است. هدفون‌های یاد شده  از بلوتوث ۴.۲ بهره می‌برند و بر خلاف هدفون‌های دیگر مجهز به فناوری رمزگذاری پیشرفته صوتی و “ای پی تی ایکس” نیستند. /ایسنا