تصاویر یک اختراع جدید سامسونگ خبر ازساخت تلفن تاشوعمودی می دهد

به نظر می رسد سامسونگ در حوزه گوشی های تاشو به گلکسی فولد بسنده نکرده و تصاویر یک ثبت اختراع جدید سامسونگ نشان می دهد که تلفن تاشو به صورت عمودی در راه است.

انتظار می رود موتورولا با نام تجاری RAZR یک گوشی تاشو را وارد بازار کند که بی شباهت به گلکسی فولد نیست اما سامسونگ نیز به گلکسی فولد بسنده نکرده و به زودی نخستین گوشی تاشو خود را رونمایی می کند.

Image result for Samsung Galaxy Fold

این گواهی جدید اوایل ماه جاری ثبت شده است. در ظاهر و بر اساس طرح های این گوشی به نظر می رسد این گوشی مانند هواوی میت ایکس طراحی شده و اجازه می دهد گوشی به شکل عمودی تا شما و همزمان قسمت هایی از صفحه نمایش برای سایر کارها عملکرد داشته باشد. این کارها می تواند تغییر آهنگ موسیقی، عکس گرفتن،عکسهای سلفی گرفتن و … را شامل شود.

Smartphone màn hình gập ngang của Samsung - ảnh 1

اما آنچه این گوشی را از طراحی ظاهری موتورولا جدا می کند مکانیزم تاشوی آن است که باعث می شود  لولای تاشو چندین تنظیم متفاوت را امکان پذیر کند از جمله امکان تاشو صفحه نمایش به سمت داخل یا خارج. این مفهوم مطمئناً جدید و هیجان انگیز است ، و چشم انداز یک فرم کاملاً جدید و جذاب را در اختیار تولید کنندگان می گذارد. تلفن های هوشمند با نمایشگرهای تاشو راهی به سوی آینده هستند. به هر حال به نظر می رسد سامسونگ در تلاش است مشکلات پیشین گوشی تاشو اولیه خود را حل کند

مطالب مرتبط