توسط اوبر: امکان درخواست خودرو بدون نیاز به تلفن همراه فراهم می‌ شود

شرکت اوبر به تازگی طرحی ارائه داده که در آن، امکان درخواست خودرو را بدون نیاز به تلفن همراه فراهم می‌کند.

به گزارش بیزینس‌اینسایدر، شرکت “اوبر”(Uber) برای نخستین بار در ۱۰ سال گذشته، طرحی ارائه داده است که امکان درخواست خودرو را بدون استفاده از تلفن همراه فراهم می‌کند. این طرح در صورت موفقیت، گامی برای ایجاد یک تغییر قابل توجه خواهد بود.

اوبر در اوایل ماه جاری، نصب باجه‌هایی را آغاز کرد که با الهام از اتاقک خودروهای این شرکت ساخته شده‌اند. باجه‌های کنونی اوبر، در “فرودگاه بین‌المللی پیرسون تورنتو” نصب شده‌اند و به مسافران این امکان را می‌دهند که خودرو خود را بدون نیاز به تلفن همراه درخواست کنند. این شرکت قصد دارد با این طرح، امکان دستیابی بهتر مسافرانی که به خاطر زبان یا مشکلات فنی، در استفاده از اپلیکشن تلفن همراه با مشکل دچار می‌شوند، فراهم کند.

در این طرح جدید، نیازی به استفاده از تلفن همراه وجود ندارد. تنها کافیست که کاربر، از یک نمایشگر ۳۲ اینچی استفاده کند تا درخواست خودرو انجام شود.

“آنوراگ آگاروالا”(Anurag Agarwalla)، مدیر گروه نوآوری اوبر در وبلاگ خود نوشت: این باجه‌ها می‌توانند یک محیط اجتماعی به وجود بیاورند که در آن، افراد به یکدیگر کمک می‌کنند.

اوبر هنوز هیچ جزئیاتی در مورد محل نصب باجه‌ها ارائه نداده اما امیدوار است که بتواند به زودی از این باجه‌ها برای دستیابی بهتر کاربران استفاده کند.

منبع: ایسنا

مطالب مرتبط