بزودی / با کمک هوش مصنوعی ربات ها در فروشگاه ها خرید کنید

شرکت «انویدیا» تراشه ای را برای توسعه هوش مصنوعی ربات ها طراح می کند که به کاربران امکان می دهد یک راهنمای باهوش در اختیار داشته باشند.

به گزارش سرویس آردی نیوز به نقل از انتخاب، شرکت انویدیا سخت افزار جدید “Jetson Xavier” را  برای کمپانی های توسعه دهنده روبات ها طراحی کرده است.

تراشه های انویدیا برای طراحی و تولید ربات های مستقل استفاده می شود که مشتریان را در اطراف فروشگاه ها هدایت می کنند.
طراحی تراشه های انویدیا بخش جدایی ناپذیری از رنسانس اخیر  در زمینه هوش مصنوعی محسوب می شود. این شرکت با طراحی های خود امکان توسعه پردازنده هایی با  قدرت بسیار بالا را فراهم کرده است.

مدیر اجرایی انویدیا، جنسن هوانگ گفت که دو تراشه جدید انویدیا به طور مشخص برای تسخیر مرحله بعدی نوآوری فناوری اطلاعات جهان طراحی شده اند، زیرا از نرم افزار در حال اجرا در فضای ابری برای توسعه روبات ها در دنیای واقعی استفاده می کنند.

هوانگ  تاکید کرد: “هوش مصنوی ، همراه با سنسورها و پردازنده های هوشمند نسل جدیدی از دستگاه های خودمختار را تشکیل می دهند:

  روبات های مبتنی بر تکنولوژی واقعیت مجازی با استفاده از برخی امکانات  اولیه مثل  امنیت، تحویل  سریع بسته ها  و مدیریت موجودی در فروشگاه های خرده فروشی روز به روز محبوب تر می شوند.بر این اساس بیراه نیست اگر بگوییم؛  انقلاب هوش مصنوعی ربات ها آغاز شده است.

مطالب مرتبط