سه رویداد استارتاپی در دانشگاه سمنان برگزار می‌شود

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان از برنامه‌ریزی این دانشگاه برای برگزاری سه رویداد استارتاپی در سمنان خبر داد.این استارتاپ‌ها در سه حوزه استارتاپ‌ها و SME های صنعت خودرو و ماشین سازی،استارتاپ‌ها و SME های صنایع شیمی و صنایع معدنی” و همچنین استارتاپ‌ها و SME های حوزه فناوری‌های نوین” در دانشگاه سمنان برگزار خواهد شد. هدف استارتاپ‌ها  آموزش و ترویج کارآفرینی است و لذا برپایی این سه رویداد استارتاپی می‌تواند زمینه رویکرد تخصصی‌تر به حوزه کارآفرینی را در بخش‌های مختلف فراهم کند.

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با اشاره به زمینه‌سازی‌های معاونت فناوری پارک علم و فناوری این دانشگاه برای برگزاری استارتاپ‌ها از برگزاری یک “پیش رویداد استارتاپی” با محوریت صنعت در روز گذشته خبر داد و خاطرنشان کرد: این پیش رویداد استارتاپی با مشارکت پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان در سالن اجتماعات شهید پازوکی پارک علم و فناوری برگزار شد.

این عضو هیئت علمی دانشگاه سمنان اضافه کرد: متخصصین در این پیش‌رویداد استارتاپی در سه حوزه به معرفی روندها و مراحل اجرایی رویدادهای استارتاپی پرداختند.

کی‌پور یادآوری کرد: این پیش رویداد در حقیقت مقدمه‌ای برای برگزاری سه رویداد استارتاپی در سه حوزه استارتاپ‌ها و SMEهای صنعت خودرو و ماشین سازی، صنایع شیمی و صنایع معدنی و حوزه فناوری‌های نوین است که در آینده‌ای نزدیک در دانشگاه سمنان به عنوان دانشگاه مادر استان برگزار خواهد شد.

معاون فناوری پارک علم و فناوری دانشگاه سمنان با تمجید از استقبال فعالان این حوزه از این پیش رویداد استارتاپی اظهار کرد: این پیش رویداد خوشبختانه با استقبال واحدهای فناور پارک علم و فناوری و مرکز رشد و دیگر واحدهای صنعتی استان سمنان همراه بود.

مطالب مرتبط