مجله‌ Nanomedicine در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، زیست‌فناوری و داروسازی

شماره‌ی بهار مجله‌ی Nanomedicine وابسته به دانشگاه علوم پزشکی مشهد منتشر شد. در این شماره ۸ مقاله (دو مقاله مروری و 6 مقاله اصیل) در زمینه‌های نانوپزشکی، زیست‌شناسی، زیست‌فناوری و داروسازی از پژوهشگران دانشگاه‌های معتبر به چاپ رسیده‌است.

به گزارش آردی نیوز، مجله‌ی Nanomedicine به همت مرکز تحقیقات نانوفناوری دانشکده داروسازی دانشگاه علوم پزشکی مشهد و به سردبیری دکتر محمد رمضانی به صورت فصلنامه منتشر می‌شود. این مجله تاکنون پنج جلد مشتمل بر 19 شماره حاوی 137 مقاله اصلی و 18 مقاله مروری، به‌چاپ رسیده‌است.

مجله‌ی Nanomedicine توانسته است علاوه بر کسب امتیاز علمی-پژوهشی از کمیسیون نشریات وزرات بهداشت، در نمایه‌ی ESCI سایت تامسون رویترز نیز پذیرفته شده و مقالات چاپ شده در آن ISI محسوب می‌شود. سایر نمایه‌هایی که مجله در آن پذیرفته شده، عبارت است از:

Chemical Abstracts Service (CAS)

Islamic World Science Citation Database (ISC)

EBSCO

Medical-Journals-Links (MJL)

DOAJ

Magiran

IrMedex

این مجله از دریافت مقالات اصیل و مروری اعضای هیأت علمی، پژوهشگران و دانشجویان در زمینه‌ی کاربرد فناوری نانو در پزشکی، داروسازی و علوم پایه پزشکی استقبال می‌کند. لازم به یادآوری است که سعی شده فاصله‌ی بین دریافت تا پذیرش مقاله بسیار کوتاه (حداکثر یک‌ماه) باشد.

علاقه‌مندان به ارسال مقاله برای چاپ در این مجله می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی مجله مراجعه نمایند.همچنین فهرست مقالات این مجله و نسخه‌ی الکترونیکی آن از طریق این پایگاه اینترنتی قابل دریافت است.

شایان ذکر است‏، براساس آیین‌نامه‌ی ستاد نانو، در صورت چاپ مقاله در مجلات داخلی ISI با عنوان نانو و تأیید آن توسط کمیته‌ی علمی ستاد نانو، حمایت تشویقی به مبلغ 10.000.000ریال تعلق می‌گیرد.

مطالب مرتبط