مسواک هوشمندی با آیینه جادویی و استیکر

مسواک هوشمندی که هم آیینه جادویی دارد هم استیکر

مسواک هوشمند موسوم به «AR Toothbrush» یکی از مفیدترین ابزارهای سلامتی است که برای بهداشت دهان و دندان کودکان به بازار عرضه شده است.

این محصول 50 دلاری ترکیبی مناسب است از روش های سنتی و جدید. درواقع کودکان می توانند از طریق این مسواک هوشمند، با کمک تکنولوژی مجازی یک تجربه مهیج سلامتی را به طور روزانه پشت سر بگذارند.
درواقع این مسواک هوشمند به ترویج مسواک زدن صحیح و ایجاد عادات سالم مراقبت از دندان کمک می کند.درواقع ارائه آیکونه های تشویقی روزانه و امتیاز دهی فرایند مسواک زدن را به یک تجربه فوق العاده تبدیل می کند.

از سوی دیگر این مسواک کمک می کند که کودک احساس استقلال بیشتری کرده و برای مسواک زدن به والدین خود وابسته نباشد و حتی با کمک این روش جدید ، راهکارهای مسواک زدن را صحیح تر بیاموزد .

در کنار این ها، این مسواک داای سیستم تعاملی با والدین است و ضمن همگام سازی با موبایل های هوشمند والدین کیفیت مسواک زدن کودکان را به اطلاع  والدین می رساند.

حتی می توان گزارش های دندانپزشکی کودکان را در فایل های این ابزار هوشمند ذخیره سازی کرد. بخش تعاملی این ابزار می تواند صفحه نمایشگر انواع تبلت و موبایل را تبدیل به یک آیینه جادویی کرده و به کاربر نشان دهد چگونه مسواک می زند، ان هم با کمک استیکرها .

مطالب مرتبط