هر روز با یک رایحه جدید از خواب بیدار شوید!

شاید هیچ راهی برای بیدار شدن از خواب شیرین خوب نباشد، اما سازندگان SensorWake Trio احساس می کنند عطر یک فنجان قهوه یا کلوچه داغ در صبح، موجب می شود روز خود را بهتر شروع کنید.

اولین مدل این دستگاه در سال ۲۰۱۵ معرفی شد و در حال حاضر با یک مدل جدید و پیشرفته به نام SensorWake Trio به بازار آمده است.

به گزارش آردی نیوز به نقل از پی ای ساینس، به تازگی ساعت زنگ داری به نام Sensorwake ابداع شده که سبب می شود کاربر روز خود را با بویی خوش آغاز کند.  این ساعت با استفاده از تصویر، بو و صوت کاربر را از خواب بیدار می کند.  Sensorwakeرا می توان برای هر یک از روزهای هفته به طور متفاوت انتخاب کرد.

برای همین منظور بوهای کاپوچینو، ساحل، نعناع، کاج، پرتقال، بیسکوئیت، میوه های استوایی، چمنزار، رز و شکلات برای زنگ ساعت انتخاب شده اند.

انتشار بوهای متفاوت از این ساعت، با یک کپسول عطر ممکن شده است. هر کپسول تا ۳۰ بار کارایی دارد و شما می توانید به آسانی کپسول بوهای مختلف را تعویض کنید تا عطر آغاز صبح خود را روز به روز تغییر دهید.

این گجت که برای جمع آوری سرمایه تجاری سازی در وب سایت کیک استارتر عرضه شده، تاکنون بیش از ۱۰۰ هزار دلار جمع آوری کرده است. این درحالی است که شرکت فقط قصد جمع آوری ۳۰ هزار دلار داشت.

روش کار این ساعت رومیزی بدین گونه است که ابتدا در ساعت مقرر، عطر انتخاب شده را منتشر می کند. سپس یک دقیقه بعد، یک الگوی نوری روی صورت شما می اندازد و بعد از یک دقیقه اگر بیدار نشده باشید، یک ملودی ملایم از بین ۵ ملودی موجود که قبلا انتخاب شده است، پخش می شود.

قیمت این ساعت به همراه دو کپسول، ۷۹ دلار و برای ۱۲ کپسول، ۹۹ دلار است.

مطالب مرتبط