تحقق “اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف” در اینوتکس ۲۰۱۹

حضور ۴۰۰ مشارکت کننده در اینوتکس ۲۰۱۹

هشتمین نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹، در تاریخ ۱۹ تا ۲۲ خرداد ماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد بود و ۴۰۰ مشارکت‌کننده در آن از جمله شرکت فناور، استارتاپ، پارک علم و فناوری، شتاب‌دهنده، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، مشاور، منتور و مخترع همراه با ارائه کنندگان خدمات کسب و کار به تبادل ایده‌ها و ظرفیت‌ها و دستاوردهای خود خواهند پرداخت.

به گزارش آردی نیوز و به نقل از ایسنا، پیشرفت‌های دانش و فناوری در جهان طی سال‌های اخیر، تحولات بزرگی در حوزه‌های مختلف ایجاد کرده و گسترش دانش نوین در ایران نیز ظرفیت‌های جدیدی برای توسعه کشور فراهم آورده است. استفاده از این ظرفیت، نیازمند رویدادهایی همچون اینوتکس است که بازیگران اصلی عرصه نوآوری شامل صاحبان ایده، استارتاپ‌ها، شرکت‌های فناور و سرمایه‌گذاران علاقه‌مند به حضور در حوزه‌های دانش‌محور را زیر یک سقف گرد هم می‌آورد. در چنین رویدادهایی اهداف بازرگانی معمول در نمایشگاه‌های تجاری در نظر گرفته نشده و هم‌افزایی ایجاد شده بین بازیگران این عرصه، امکان شکوفایی و استفاده بهینه از ظرفیت‌های آن‌ها را فراهم می‌کند.

نمایشگاه نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹ که از ۱۹ تا ۲۲ خردادماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برپا خواهد بود، تبادل فناوری میان شرکت‌های خصوصی دانش‌بنیان و دانش محور، تسهیل سرمایه‌گذاری مشترک بین شرکت‌های فناور، مشارکت شرکت‌های فعال در اکوسیستم نوآوری و فناوری در پروژه‌های تحقیق و توسعه، جذب سرمایه‌گذاران خارجی به شرکت‌های نوآور داخلی و بررسی راهکارهای رفع چالش‌های موجود در اکوسیستم نوآوری و فناوری را هدف قرار داده است.

حضور ۴۰۰ مشارکت کننده در اینوتکس ۲۰۱۹

امسال در اینوتکس ۲۰۱۹ – که شعار “اکوسیستم نوآوری و فناوری زیر یک سقف” را برای خود برگزیده است – بیش از ۴۰۰ مشارکت کننده شامل شرکت فناور، استارتاپ، پارک علم و فناوری، شتاب‌دهنده، مرکز رشد، سرمایه‌گذار خطرپذیر، مشاور، منتور و مخترع همراه با ارائه‌کنندگان خدمات کسب و کار به تبادل ایده‌ها و ظرفیت‌ها و دستاوردهای خود خواهند پرداخت.

پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه است و مرکز فن بازار ملی ایران و مرکز شتاب‌دهی نوآوری، برگزارکنندگان نمایشگاه خواهند بود. معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری‌های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه هستند.
به گزارش ستاد خبری هشتمین نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری اینوتکس ۲۰۱۹، اینوتکس در هشتمین سال برگزاری خود میزبان رویدادها و بخش‌های متنوعی در حوزه‌های فناوری و نوآوری از جمله ۴۰۰ جلسه B۲B و ۳۰ پیش رویداد و رویداد جانبی خواهد بود.

مطالب مرتبط