تصاویر زنده و واقعی از جدیدترین پرچمدار گوشی‌های هواوی، Huawei P50

درحالی که هنوز چند هفته به زمان بندی رسمی برای معرفی گوشی جدید و پرچمدار هواوی با نام Huawei P50 باقی مانده است، یکی از افشاکنندگان سرشناس دنیای فناوری، با نام مستعار DigitalChatStation تصاویری واقعی از این گوشی در حساب کاربری خود منتشر کرد که نشان می‌دهد این گوشی از یک ماژول بزرگ بیضی شکل با دوبین‌های چهارگانه و ناچ بسیار باریک در صفحه نمایش خود بهره می‌برد.

به گزارش وبسایت فناوری gizmochina، این افشاکننده چینی، اطلاعات مختصر، اما قابل توجهی از گوشی جدید Huawei P50 پیش از معرفی رسمی آن، در اخیار ما قرار داده است. در واقع Digital Chat Station که جزئیات خیره کننده و عکس‌های نمونه اولیه از یک گوشی جدید هواوی را منتشر کرده بود، تأکید دارد که این اطلاعات مربوط به Huawei P50 است. جزئیات منتشر شده، شامل طراحی، تنظیم دوربین، سیستم عامل و چند ویژگی دیگر این گوشی است. در این میان، همزمان طرح‌هایی مفهومی از این گوشی جدید توسط یک طراح سرشناس با نام مستعار @HoiINDI منتشر شد که نشان می‌دهد، این گوشی احتمالاً در نسخه‌های Huawei P50، P50 Pro و P50 Plus عرضه خواهد شد.

پیش از این برخی اطلاعات افشا شده مربوط به P50 نشان داده بود که این گوشی هوشمند پرچمدار هواوی از چیپست Kirin 9000، صفحه نمایش 6.3 اینچی، باتری قدرتمند و قابلیت شارژ سریع، بهره خواهد گرفت. براساس این اطلاعات ما می‌دانیم که مدل P50، نسخه پایه این سری گوشی خواهد بود. این درز نشان می‌دهد که این دستگاه بر روی سیستم عامل داخلی هواوی یعنی HarmonyOS کار خواهد کرد، که با توجه به مشکلاتی که این شرکت به دنبال تحریم‌های ایالات متحده با آن دست به گریبان بود، چندان دور از انتظار نمی‌نمود.

تصاویر جدید افشا شده توسط DigitalChatStation نشان می‌دهد که مدل پایه Huawei P50 دارای یک ماژول استوانه‌ای بزرگ در پشت گوشی است که دوربین‌های چهارگانه را در خود جای داده است. دوربین سلفی گوشی نیز در وسط صفحه نمایش و در بالا قرار گرفته است و این بار در یک زائده قطره‌ای شکل قرار ندارد. در ماژول دوربین پشتی نیز یک چراغ ال‌ای دی دیده می‌شود. در سوی دیگر، فاصله صفحه نمایش با لبه‌های کناری گوشی، به حداقل ممکن رسیده است و اگر به اطلاعات درز کرده پیشین اعتماد کنیم، مدل پایه این گوشی از یک نمایشگر 6.3 اینچی، برخوردار است.

اطلاعات درز کرده پیشین، جزئیات هیجان انگیزی درباره دوربین‌های Huawei P50 در اختیار ما قرار می‌دهند. طبق این اطلاعات، تمام گوشی‌های سری P50 به سنسور یک اینچی IMX800 سونی مجهز می‌شوند که بزرگ‌ترین حسگر تصویری گوشی‌های هوشمند تا به امروز است. به گزارش فرارو، سه دوربین دیگر نیز احتمالاً از سنسور‌های اولتراواید، تله فوتو و ToF 3D تشکیل شده اند. هنوز اطلاعاتی در مورد قیمت Huawei P50 به دست نیامده است، اما انتظار می‌رود تا هفته آینده جزئیات بیشتری درباره این گوشی منتشر شود. با توجه به تصاویر منتشر شده جدید از Huawei P50، ما از وجود دو رنگ سفید، مشکی و آبی مطمئن هستیم و برخی از گزارش‌ها نیز از وجود رنگ بژ برای این محصول هم خبر می‌دهند.

منبع: فرارو

مطالب مرتبط