کاهش استرس با کمک اپلیکیشن

کاهش استرس با کمک اپلیکیشن

به تازگی اپلیکیشنی ساخته شده که در کمتر از ۵ دقیقه با چند ابزار ساده از اضطراب و استرس کاربر می کاهد و به او کمک می کند احساس بهتری داشته باشد.

به گزارش آردی نیوز به نقل از ایندپندنت، به تازگی اپلیکیشنی ساخته شده است که در کمتر از 5 دقیقه با چند ابزار ساده از اضطراب و استرس جوانان می کاهد.

اپلیکیشن Happy Not Perfect راه حلی مدرن است که به افراد کمک می کند احساس شادی کنند. در طراحی این اپلیکیشن از متخصصان اعصاب و روانشناسان کمک گرفته شده است. کاربران پس از ثبت نام در اپلیکیشن، می توانند در طیف وسیعی احساسات خود را  از «عصبانی»  تا «دلشکستگی» بیان کنند.

در قسمت  Recharge این اپلیکیشن بازی های کوچک، روش های ساده و بیش از 50 تمرین تنفسی وجود دارد. علاوه بر آن در بخش دیگر اپلیکیشن قسمت Refresh در نظر گرفته شده است که کار آن 5 دقیقه طول می کشد. این بخش به آرام کردن سیستم عصبی کمک می کند و سطح کورتیزول را پایین می آورد. در مرحله بعد فرد وارد فرایند Burn Bin می شود تا افکار خود را بنویسد.

هرچند کمی عجیب به نظر می رسد یک اپلیکیشن به فرد کمک کند تا احساسات خود را مدیریت کند. اما اپلیکیشن مذکور در کمتر از ۵ دقیقه به کاربر ابزارهایی نشان می دهد تا بتواند با کنترل واکنش های شیمیایی بدن خود، خوشحال تر و آرام تر باشد و استرس کمتری تجربه کند.

مطالب مرتبط