گوشی هوشمند تاشو در راه است

مدیر شرکت سامسونگ اعلام کرد گوشی هوشمند تاشوی این شرکت در ماه نوامبر روانه بازار خواهد شد.

به گزارش آردی نیوز و به نقل از انگجت، به نظر می‌رسد گوشی هوشمند تاشو(foldable) که سالها است سامسونگ در حال توسعه و ساخت آن است، اکنون در نهایت طی ماه‌های آینده عرضه خواهد شد.

“دی‌جی کو”(DJ Koh)، مدیر سامسونگ موبایل در نمایشگاه الکترونیک “ایفا” که هفته گذشته در برلین برگزار شد، گفت: زمان تحویل دستگاهی که مدت‌ها وعده آن داده شده بود، رسیده است و سامسونگ با عرضه این فناوری و هدف قرار دادن مشتریان بسیار، برنامه‌های خود را تقویت می‌کند.

وی هیچ جزئیاتی در مورد این محصول نداد و اشاره کرد که روند توسعه آن پیچیده شده است. با این حال، او می‌گوید سامسونگ اطمینان دارد که این دستگاه عملکردی فراتر از ارزش پولی خود ارائه می‌دهد.

وی گفت: هر دستگاه، هر ویژگی، هر نوآوری باید یک پیام معنی‌دار برای مشتری نهایی ما داشته باشد. بنابراین هنگامی که مشتری نهایی از آن استفاده می‌کند، باید با خود بگوید چه خارق العاده، پس به این دلیل است که سامسونگ این محصول را ساخته است.

“کو” همچنین گفت که این شرکت در حال برنامه‌ریزی برای تغییر رویکرد خود در بازار گوشی‌های هوشمند میان رده ​​و در تلاش برای جذب هزاران مشتری است که به دنبال تکنولوژی‌های پیشرفته موجود در گوشی‌های پرچمدار اما با قیمت مناسب هستند.

وی افزود: تمرکز ما روی مشتریانی است که از پس خرید پرچمدارها برنمی‌آیند. اما چگونه می‌توانیم نوآوری‌های روز را برای این دسته از مشتریان به ارمغان بیاوریم؟ این دلیل آن است که من در حال تلاش برای توسعه گوشی‌های میان رده ​​هستم.

وی اشاره کرد که سامسونگ حتی ممکن است شروع به عرضه گوشی‌های میان رده، بیشتر از یک بار در سال کند. /ایسنا

مطالب مرتبط