اپلیکیشنی برای ارتباط با مدرسه

یک شرکت دانش بنیان مستقر در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان موفق به طراحی و تولید سامانه هوشمندسازی مدارس شده که به واسطه آن والدین می‌توانند به آسانی با مسئولان مدارس در ارتباط باشند. محصولات این شرکت در زمینه تولیدات مکاترونیکی در حوزه کنترل و هوشمندسازی صنعتی است.

به گزارش آردی نیوز به نقل از ایسنا، امیر حیدری با اشاره به فعالیت‌های این مجموعه، تصریح کرد: تولید سنسورهای اندازه گیری مانند سنسور اورلود آسانسورها از جمله محصولات این مجموعه است. این شرکت نخستین تولیدکننده داخلی سنسورهای اندازه گیری وزن و گشتاور در کشور است که در استان‌های تهران و اصفهان نمایندگی دارد، همچنین سنسورهای ترکمتر یا گشتاور سنج محصولات دیگر این شرکت نیز به مرحله تجاری سازی رسیده است.

مدیرعامل این شرکت دانش‌بنیان گفت: تولید سامانه هوشمندسازی مدارس از جمله دیگر محصولات این مجموعه است. این محصول در واقع یک اپلیکیشن است که ارتباط والدین و مدارس را آسان می‌کند و والدین می‌توانند به راحتی با مسئولان مدارس در تماس باشند.

حیدری در ارتباط با دستاورد جدید این شرکت، خاطرنشان کرد: دستاوردهای جدید شامل ترکمتر، جویستیک نظامی  و سنسورهای خاص است. این محصولات در صنایع دفاعی کاربرد دارد و این شرکت به عنوان نخستین تولیدکننده این محصولات است.

وی تصریح کرد: بیش از ۳۰ مدل محصولات مختلف در این مجموعه شرکت دانش بنیان وجود دارد که دارای کیفیت مناسب و هزینه مقرون به صرفه هستند.

حیدری با اشاره به اینکه برخی محصولات مانند سنسورهای اندازه گیری دارای نمونه خارجی است، خاطر نشان کرد: نمونه خارجی این سنسور ها پنج برابر نمونه داخلی هزینه دارد و استفاده از نمونه‌های داخلی هزینه ارزی کشور را کاهش می‌دهد.

وی ادامه داد: برای مثال قیمت نمونه داخلی محصول گشتاورسنج به ازای هر سنسور ۱۵ تا ۲۰ میلیون تومان است، اما قیمت نمونه خارجی این محصول ۶۰ تا ۱۰۰ میلیون تومان می‌شود.

مطالب مرتبط