بطری تصفیه آب دارای پمپ

تولید اولین بطری تصفیه آب دارای پمپ

یک شرکت تجاری برای اولین بار بطری تصفیه آبی را تولید کرده که دارای یک پمپ داخلی بوده و می تواند هر آبی را با دقت ۹۹.۹۹ درصد به آب شرب مبدل کند.

به گزارش پایگاه خبری آردی نیوز به نقل از دیجیتال ترندز، این بطری آب که LifeSaver Liberty نام دارد، سبک بوده و فضای زیادی اشغال نمی کند. استفاده از یک صفحه قابل تعویض کربنی در داخل این بطری حذف هر نوع طعم و بوی ناخوشایندی را از آب ممکن کرده و حتی طعم و مزه کلر را هم از آن می زداید.

برای نوشیدن آب این بطری هم نیازی به مکیدن شدید یا فشار دادن آن نیست و شلنگ باریک نصب شده در درون این بطری دریافت آب پاکیزه را به طور مستقیم از منبع آن ممکن می کند. همین باعث می شود تا دست شما در زمان نوشیدن آب تصفیه شده از این بطری خشک باقی بماند.

از طریق این شلنگ می توان آب تصفیه شده را به طور مستقیم و بدون مشکل به یک بطری، ظروف پخت و پز یا محفظه های دیگر منتقل کرد. پمپ نصب شده در این بطری قادر به چرخش آب با سرعت ۱.۲ لیتر در دقیقه است.

این بطری برای نگهداری ۴۰۰ میلی لیتر آب گنجایش دارد و تجهیزات نصب شده در آن باید بعد از فیتلر کردن هر ۲۰۰۰ لیتر آب تعویض شوند. قیمت این محصول ۱۰۰ دلار است.

مطالب مرتبط