مینی ردیاب هوشمند بلوتوثی

مینی ردیاب هوشمند بلوتوثی

ردیاب بلوتوثی هوشمند «TrackR» محصولی کاربردی برای افرادی است که عادت دارند با محصولات هوشمند کوچک و چند وجهی استفاده کنند.
به گزارش آردی نیوز به نقل از گجت فلاو، این پیکسل جمع و جوریک نوع  ردیاب بلوتوثی هوشمند است. با کمک این ردیاب هوشمند شما می توانید در مورد هر سوژه هوشمندی به راحتی و بدون دردسر از تکنیک اتصال بلوتوثی استفاده کنید. وزن سبک و ابعاد کوچک این دستگاه استفاده از این محصول را در هر شرایطی تسهیل می کند. 

 با استفاده از تکنولوژی بلوتوث، TrackR می توانید مواردی را که تا  فاصله 100 فوتی از شما قرار دارند به راحتی ردیابی کنید. این ابزارها می توانند شامل مواردی مانند کلید، کیف پول، موبایل، یا حتی دستگاه های کنترل از راه دور تلویزیون و سیستم صوتی و تصویری شما باشد.

افزون بر این ها، چراغ چشمک زن LED تعبیه شده روی این محصول به شما کمک کند ابزارهای دلخواه خود را سریعتر پیدا کنید. حتی اگر شما نمیتوانید گوشی خود را پیدا کنید،کافیست  دکمه Clear بر روی TrackR را فشار دهید تا زنگ تلفن شما بلند شده و محل گوشی خود را کشف کنید.

جالب است بدانید که شما می توانید با استفاده از قابلیت «TrackR’s Find My Phone» با هر دستگاه سازگار با آمازون الکسا اتصال ایجاد کنید.

این محصول 25 دلار قیمت دارد .

مطالب مرتبط